KONST / Litografier / Färglitografi 17409204
nr 1740 9204
Fredrik Landergren
(f. 1957), Sverige
"Röde man", oramat löst blad. Signerad, numrerad 2/230, daterad 1992. Färglitografi. Bladets mått: 37x42 cm
Fredrik Landergren, född 1957 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:09:27
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
Fredrik Landergren
Läs mer om Fredrik Landergren